PASIŪLYMAS DĖL BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGŲ

Atsižvelgiant į esamą ekonominę situaciją Lietuvoje, siūlome Jums sutaupyti pasinaudojant mūsų apskaitos tvarkymo paslaugomis. Pasirašę buhalterinių paslaugų tiekimo sutartį su mumis, sutaupysite nemažai finansinių išteklių – nereikės pirkti buhalterinės programos ir įrengti buhalterio (-ės) darbo vietos, nemokėsite mokesčių nuo buhalterio (-ės) darbo užmokesčio, nesirūpinsite darbuotojo kvalifikacijos kėlimu ir gausite kokybiškas bei patikimas paslaugas už patrauklią kainą. Jūsų įmonės apskaita bus tvarkoma pagal LR teisės aktus ir buhalterinės apskaitos standartus. Vesdami apskaitą atsakome už savo darbo kokybę ir įsipareigojame atlyginti nuostolius, atsiradusius dėl mūsų netinkamo prievolių vykdymo ar nevykdymo. Mes siūlome patikimas ir kokybiškas paslaugas, kurios padės priimti svarbius sprendimus, siekiant Jūsų įmonės tikslų įgyvendinimo ir konkurencingumo. Siūlome ne tik tvarkyti buhalterinę apskaitą, bet ir esame pasiruošę Jus konsultuoti buhalterinės apskaitos ir mokesčių klausimais.

PASLAUGŲ KAINA

Taupykite savo brangų laiką ir pinigus, dirbdami su mūsų komanda!

Mes siekiame efektyvios, patogios ir kartu abipusiai naudingos partnerystės, todėl taupydami Jūsų laiką paruošėme siūlomų paslaugų paketus. Buhalterinės apskaitos kaina yra labai individuali ir kiekvienai įmonei gali būti skirtinga.

MINI MIDI

Labai mažoms įmonėms Mažoms įmonėms

Nuo 30 iki 100 Eur Nuo 100 iki 200 Eur

darbo užmokesčio apskaita darbo užmokesčio apskaita

1 – 2 darbuotojai 3 – 9 darbuotojai

pirkimų/pardavimų/mokėjimų apskaita pirkimų/pardavimų mokėjimų apskaita

iki 50 dokumentų iki 100 dokumentų

Vidutinėms įmonėms pateikiame individualius pasiūlymus, atsižvelgdami į darbuotojų skaičių ir pajamų dydį. Jeigu Jus domina mūsų paslaugos, susisiekite su mumis, ir mes per trumpiausią laiką pasistengsime pateikti konkrečiai jūsų įmonei suformuotą pasiūlymą. Jeigu norite keisti buhalterę, kreipkitės ir pritaikysime 20% nuo mokėtos sumos.